Upoznajte Filharmoniju na danima odškrinutih vrata

Iskusi ljepotu umjetnosti

09.10.2017.

Zavirite u Zagrebačku filharmoniju u kojoj se kalendarska godina sastoji od 365 „Dana odškrinutih vrata“.

Uđite u spektakularan svijet klasične glazbe te se uz Zagrebačku filharmoniju prepustite uživanju u skladnim tonovima koje će za vas, pod vodstvom vrhunskih dirigenata, izvesti orkestar sjajnih glazbenika i virtuoza.

Uz redovite nastupe orkestra Zagrebačke filharmonije, u glazbenoj vas sezoni svakog mjeseca očekuju i brojni nastupi renomiranih domaćih i stranih glazbenika. Nastupi Filharmonije podijeljeni su u crveni i plavi ciklus, a u svakom od njih pronaći ćete mnoštvo koncerata koji će vam omogućiti da osluhnete zvuk pojedinih instrumenata, otkrijete ljepotu Koncertne dvorane Vatroslava Lisinskog, upoznate tajne koje su uklesane u njezine mramorne zidove i uživate u klasičnoj muzici.

Posjetite internetsku stranicu Zagrebačke filharmonije i istražite njezin plavi i crveni ciklus te saznajte koji vas sve fantastični koncerti očekuju ove sezone.