Radionica financijske pismenosti u sklopu projekta Stablo znanja

Otkrij moć znanja

05.12.2017.

Saznajte kako pametno upravljati financijama.

Prva radionica financijske pismenosti u organizaciji Wiener osiguranja održat će se u utorak, 12.12.2017. u 17h u prostorijama „Stabla znanja“ (1. kat Studentskog centra) gdje će zainteresirani moći ovladati osnovama financijske pismenosti i naučiti kako svaki mjesec ostati u plusu.

Radionica će, pored osnova upravljanja financijama, obuhvatiti i teme o štednji i osiguranju, a studenti će moći i zaigrati edukativnu igru „Less risk, more fun“ koja na lak i zabavan način uči o procjeni rizičnih situacija i u kojoj se životnim primjerima nastoji probuditi svijest o očuvanju zdravlja i imovine.

Dolazak na radionicu je potrebno potvrditi na marketing@wiener.hr najkasnije do 10.12.2017.