Pomozimo onima kojima je pomoć najpotrebnija

Pomozi promijeniti svijet

09.10.2017.

Uključite se u neki od dostupnih volonterskih programa i ostavite svoj trag dobrote na njihovim životima.

Dati, a ništa ne tražiti zauzvrat, jedan je od najplemenitijh načina na koje jedna osoba može pomoći drugoj. Upravo je to razlog zbog kojeg mnogi iznimno cijene volontere koji nesebično pomažu onima kojima je pomoć potrebna.

Bez obzira na to radi li se o edukacijama, savjetovanju, fizičkoj pomoći ili nekoj drugoj vrsti volontiranja, povezivanje onih koji traže pomoć s onima koji su je spremni i voljni dati, način je na koji se čitava zajednica razvija i ide naprijed. Danas u Hrvatskoj postoje mnogobrojne udruge kojima je cilj povezati volontere s volonterskim programima na lokalnoj, regionalnoj i nacionalnoj, pa čak i internacionalnoj razini, a vi se možete slobodno uključiti u bilo koji od njih. Jedina stvar koju trebate napraviti je staviti se na raspolaganje.

Ako i sami želite pomoći onima kojima je to najpotrebnije, pogledajte sve dostupne volonterske programe i uključite se. Ne samo da ćete razveseliti druge, već ćete se i vi osjećati sretnijma!