Kulturna zbivanja (16.-22.9.)

Pogledaj kulturna zbivanja

12.09.2019.

Michael Bublé u Areni

Nakon svjetskog uspjeha obrada jazz klasika i autorskih ljubavnih pjesama, kanadski pjevač napokon će zagrebačku publiku raznježiti svojim Grammyjima ovjenčanim hitovima. Hrvatskim fanovima uoči koncerta poslao je poruku “Slavimo ljubav zajedno”, a ako želite sudjelovati u tom slavlju, zaputite se u zagrebačku Arenu 16.9.

 

Zagreb Tribes party

Jankomirski šumarak postat će epicentar najvećeg underground okupljanja u regiji. 

Ovaj tulum najšarenijih vibracija ujedinit će dub, techno, psy i punk glazbene svjetove uz live nastupe, plesne predstave, izbor hrane i pića te obaveznu chill zonu. Pridružite se veseloj ekipi 21.9. i budite dio plemena!

 

Backstage Live Pula 2019

Nakon iznimno uspješne prve godine, jazz festival u Puli nastavlja oduševljavati. Na drugom izdanju Backstage Live Pula festivala nastupit će neke od najvećih zvijezda jazz svijeta Somi, Charlie Hunter & Lucy Woodward, Mingus Big Band i Jason Moran & Bandwagon. Festival posjetite 21.9. u Istarskom narodnom kazalištu.