U sklopu Studentskog centra pokrenut projekt „Stablo znanja“

Otkrij moć znanja

26.11.2017.

Studenti osmislili prostor za poticanje inovacija i poduzetničke klime.

23. studenog svečano je otvoren prvi centar za tehnologiju unutar Studentskog centra u Zagrebu – „Stablo znanja“, koji studentima i mladima pruža priliku da realiziraju svoje ideje i projekte.
„Stablo znanja“ osmislili su studenti i namijenili ga studentima kako bi mogli potpuno besplatno koristiti najnovije tehnologije za učenje i druženje, razmjenjivati ideje i znanja, ali i poticati jedni druge na kreativnost i inovativnost. Prostor je opremljenim brzim računalima, a nudi i korištenje zelenog platna i studija za snimanje videa, opremu za rad u virtualnoj realnosti, tribine za druženje, učenje i odmaranje, učionice za individualni rad te brojne druge sadržaje.

Wiener osiguranje, kao jedan od sponzora projekta, omogućilo je „chill out“ kutak za opuštanje i čitanje korisne literature koju su donirali zaposlenici, a pored toga, osmišljene su i radionice financijske pismenosti koje će studente na zanimljiv i interaktivan način pripremiti za bolju financijsku budućnost.

Prostor „Stabla znanja“ otvoren je na prvom katu Studentskog centra svakim radnim danom od 9:00 – 17:00 sati.